Pomoc stylistki

Jeśli nie potrafisz odpowiednio skomponować ubrania, masz problem z tym, na co warto zwracać uwagę na zakupach, żeby nie przepłacić i na dodatek nigdy „nie masz w co się ubrać”, zdecydowanie powinnaś skorzystać z usług stylistki.

Dobra stylistka Kraków pomoże ci zdecydować na podstawie analizy kolorystycznej, jakie barwy powinnaś nosić, a których unikać. Dodatkowo przejrzy twoją szafę i wspólnie wybierzecie te ubrania, które powinny w niej zostać oraz wyrzucicie te, które leżą od kilku lat w nadziei, że w końcu je założysz. Warto wykorzystać wiedzę przekazaną przez profesjonalistkę w praktyce. Zakupy ze stylistką Kraków sprawią, że będziesz większą uwagę przyciągać do szczegółów, na które wcześniej nie zwracałaś uwagi (jeśli masz już trzy białe bluzki, to zastanów się, czy na pewno potrzebujesz czwartej!).

zakupy ze stylistką KrakówPonadto razem ze stylistką możesz stworzyć własną bazę ubraniową, dzięki której skończą się wszystkie problemy typu „mam pełną szafę ubrań, ale tak naprawdę nie wiem, co na siebie założyć”. Baza to podstawowe elementy, które można ze sobą dowolnie łączyć – proste spódnice, dżinsy, koszule lub bluzki bez nadruków, narzutki, marynarki lub kurtki – ze wszystkich tych rzeczy możesz stworzyć kilkanaście zestawów i nie martwić się o to, czy wszystko do siebie pasuje. Stylistka będzie idealnym rozwiązaniem także dla osób, które nie potrafią znaleźć swojego stylu. Podpowie ci, w czym wyglądasz dobrze, a czego powinnaś unikać. Z takimi radami komponowanie własnej garderoby będzie czystą przyjemnością.