Zrób sobie dzień przyjemności

Kobiety mają tendencję to ignorowania swoich potrzeb. W naszej kulturze utarło się, że najpierw jest rodzina, potem praca, później gdzieś w oddali twoje potrzeby. Dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia trzeba się rozpieszczać. Takie dogadzanie sobie może przybierać różne formy w zależności od tego, czego aktualnie potrzebujesz, bądź czym się interesujesz.

Chociaż dwa razy w miesiącu pozwól sobie na dzień tylko dla siebie. Zjedz piękne i kolorowe śniadanie, poczytaj magazyny bez pośpiechu. Udaj się na spacer, możesz po drodze wpaść do fryzjera, bądź odwiedzić kosmetyczkę. Poeksperymentuj ze swoim wizerunkiem, co ci szkodzi przetestować inny makijaż (PureDiamond Kraków)? Takie małe zmiany niebywale poprawiają nastrój.
Nie pamiętasz, kiedy ostatnio czytałaś dobrą powieść? Albo obejrzałaś świetny film? Nadrób te zaległości, idź do kina, bądź zaszyj się w domu. Wieczór filmowy poprawi ci nastrój, tym bardziej że w międzyczasie możesz nałożyć maseczkę na twarz i włosy. Przyjemne z pożytecznym.

Dzień tylko dla siebie powtarzaj w miarę możliwości. Jeśli nie masz dużo czasu, regularnie wybierz się do kosmetyczki na makijaż, bądź odwiedź fryzjera. Trochę relaksu w ciągu dnia nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Odwiedź koniecznie stronę salonu PureDiamond.