Wesele inne niż wszystkie

Coraz bardziej stają się popularne wesela oryginalne, w stylu innym niż wszystkie pozostałe. Bierze się to czasami nie z samej potrzeby przeżycia czegoś innego, ale zabłyśnięcia przed swoimi znajomymi, że my też umiemy wpaść na innowacyjny pomysł. Kiedy chcemy zorganizować ślub z muzyką rockową, to chyba każdy się ze mną zgodzi, że DJ na wesele nie będzie najlepiej pasował do tego typu imprezy.

Jak sama nazwa wskazuje, na wesele rockowe potrzeba dobrego zespołu rockowego, który będzie nas raczył rockowymi kawałkami przez całe wesele. O dziwo takie kapele naprawdę istnieją. Jednakże możemy też do takiej imprezy zaangażować  DJ-a weselnego, ale czy to na pewno ma sens? Zdania mogą być podzielone. Osobiście uważam, że dobry DJ na wesele sobie z takim zadaniem poradzi. Rodzi się jednak pytanie czy wizualnie będzie prezentował się na takim weselu równie dobrze co zespół rockowy? Chyba nie. Absolutnie nie powiem, że swoją obecnością DJ weselny może popsuć wesele w takim klimacie, ale nie sądzę, że będzie w stanie pod względem widowiskowym prezentować się na tyle rockowo co kapela rockowa.

Kolejna sprawa to aranżacja sali. Jeśli rock, to krata, skóra i czerń. Pięknie na stołach będą wyglądały róże czy charakterystyczne dla tego gatunku muzycznego gadżety – śmieszne jak najbardziej wskazane. Wracając do tematu DJ-a. Jeżeli mimo wszystko zdecydujecie się, że DJ na wesele ma poprowadzić Wasze przyjęcie, to poszukajcie kogoś, kto autentycznie lubi muzykę rockową. Najgorzej poprosić o pomoc kogoś, kto się na tym absolutnie nie zna, a muzyka jaką serwuje na weselach całkiem odbiega od klasycznego rocka. Nie ma to po prostu najmniejszego sensu.

Jak widzisz trudniej znaleźć fachowca do przedsięwzięcia w takim klimacie, więc już dziś zacznij poszukiwania i przeżyj niesamowitą przygodę na własnym weselu. Dodam, że łatwiej o takich muzyków w dużym mieście jak Kraków, aniżeli w małych miasteczkach.