Krówki – świetny pomysł na prezent dla gości weselnych

Twój wielki dzień coraz bliżej – ślub i wesele zbliżają się wielkimi krokami. Suknia wybrana, sala opłacona, catering dawno zamówiony – nadal nie masz jednak pomysłu na prezent dla gości. Chcesz, by było to coś więcej niż klasyczne pudełko z ciastem weselnym?

Opcji jest wiele, więc zupełnie nie dziwi fakt, że ciężko się zdecydować. Nie masz za dużego budżetu a nie chcesz, żeby było to coś banalnego? Postaw na krówki ślubne! Dlaczego? Po pierwsze, krówki lubi prawie każdy. Słodkie, ciągnące cukierki w karmelowym kolorze to dla wielu z nas „smak dzieciństwa”, do którego z chęcią wracamy. Po drugie, krówki łatwo się przechowuje i transportuje, a więc nic się nie stanie, gdy komuś spadną na podłogę czy gdy nieopatrznie wrzuci je na dno torby. Po trzecie, krówki możemy w ciekawy sposób przyozdobić. W wersji podstawowej wystarczą imiona pary młodej. W wersji bardziej zaawansowanej, możemy dodać jakiś rysunek czy krótki tekst, na przykład wierszyk lub podziękowanie.

Jeśli chcemy by nasz prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy, możemy krówki ślubne w oryginalny sposób opakować. W roli opakowania dobrze sprawdzą się na przykład niewielkie tekturowe pudełeczka, do których wrzucimy po kilka cukierków dla każdego z naszych gości. Inną opcją są niewielkie torebeczki z przezroczystej folii prezentowej, elegancko przewiązane kolorową wstążeczką. Tak spakowane krówki ślubne kładziemy następnie na stole, obok karteczki z imieniem i nazwiskiem każdej osoby zaproszonej na wesele. Będzie to z pewnością sympatyczny upominek dla wszystkich naszych gości!