Krówki dla gości weselnych – mleczne i słodkie

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych z dni w życiu chyba każdej Pary Młodej, a już szczególną uwagę do tego dnia przywiązują przyszłe żony. Chciałyby one, aby wszystko tego dnia było perfekcyjne. Dlatego też w Internecie powstaje coraz więcej grup, na których narzeczone mogą się wzajemnie inspirować, wymieniać doświadczeniami a także polecać oraz doradzać usługodawców.

Krówki weselne

Śledząc tego typu grupy można zauważyć jak bardzo zmienia się rynek ślubny. Trzeba przyznać, że jest to jedna z bardziej rozwijających się w ostatnich latach branży. Coraz częściej wesela to nie tylko imprezy z dobrym jedzeniem, muzyką na żywo oraz oczepinami. Pary młode coraz większą uwagę przywiązują do atrakcji, które mogą umilić zabawę im oraz ich gościom.Nikogo więc nie dziwią już pierwsze tańce w dymie (to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą ukryć niedoskonałości w swoim tańcu), sesje zdjęciowe z zimnymi ogniami czy pokazy barmańskie na weselu. Coraz bardziej popularne stały się też prezenty dla gości.

Chyba największą popularnością cieszą się krówki weselne . Są to tak naprawdę zwykłe krówki, jedynie z personalizowanym opakowaniem. Pary młode mogą umieścić na nich co chcą – bardzo często znajdują się na nich imiona młodych, ich data ślubu a także zdania typu Dziękujemy, czy Miłość jest słodka. Jeśli chodzi o prezenty dla gości to krówki wydają mi się być najlepszym rozwiązaniem. Nie są one dużym kosztem w stosunku do kosztów całego wesela a są miłym podziękowaniem dla gości.Oczywiście panny młode bardzo często wymyślają również inne upominki, jednak ja osobiście nie jestem zwolennikiem magnesów z datą ślubu, aniołków z gliny czy innych kurzołapów. Uważam, też że taki prezent powinien być naprawdę symboliczny – podziękowaniem dla gości za ich obecność na naszym ślubie tak naprawdę jest wesele.