Ślub jak z bajki

Biały welon, długa biała suknia to marzenie każdej małej dziewczynki. Stanąć na ślubnym kobiercu z ukochanym to brzmi banalnie, ale jak pięknie. Mimo że takie zakończenia widujemy tylko w bajkach. W realnym życiu też są możliwe. Trzeba tylko trafić na odpowiedniego człowieka. Niby takie proste, a rzadko komu to się udaję. Gdy już do tego dojdzie, wszyscy pragną by ich wesele, było idealne.

Szczególnie Panie mają w tym dniu wysokie wymagania. Wystrój wnętrz, menu, tort weselny wszystko musi do siebie pasować. Nawet projekt zaproszeń ślubnych mają opracowany w najmniejszych szczegółach. Jeśli narzeczeni dopełnią wszystkich formalności prawnych w Kościele, pozostaję tylko kwestia wyglądu.

Dzień przed uroczystością panna młoda pędzi na złamanie karku na ostatnie zakupy bądź poprawki wizerunkowe. Pierwszym przystankiem na jej drodze jest salon urody. Poddaję się tam czasochłonnym zabiegom upiększającym. Niekiedy zapisuje się nawet na kurs makijażu. Po wyjściu stamtąd wygląda o parę lat młodziej.

Salon fryzjerski to kolejny podpunkt w jej harmonogramie dnia. Oczywiście usługi fryzjerskie tam świadczone muszą być na najwyższym poziomie. Nie może przecież wyglądać jak czupiradło w tak ważnym dla niej dniu.

O zmierzchu też musi być olśniewająca, czeka ją przecież wieczór panieński. W końcu może się trochę wyluzować i zabawić. Nazajutrz czeka ją to na co, tak długo czekała – ślub.