Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie!

Chcesz aby Twój ślub i Twoje wesele były jak z bajki? Chcesz aby dzień ślubu był najpiękniejszym dniem Twojego życia? Zatem, pamiętaj nie tylko o przygotowaniu całej oprawy ceremonii i przyjęcia, o zrobieniu się na bóstwo, ale też o tym, żeby w odpowiedni sposób uwiecznić te cudowne chwile! Fotografia ślubna jest przepiękną pamiątką na całe życie – dlatego powinnaś zadbać, aby Twoje zdjęcia ślubne były dokładnie takie jak chcesz.

Powinnaś wyglądać na nich jak księżniczka, jak modelka, jak postać z bajki, jak najszczęśliwsza kobieta na świecie. Zdjęcia powinny też pokazywać Twoją miłość do małżonka i miłość Twojego świeżo upieczonego męża do Ciebie – nie powinniście wyglądać na nich sztywno, ani oficjalnie. Dobry fotograf ślubny pomoże Wam to osiągnąć bez trudu, musi mieć tylko odpowiednie podejście do fotografowanych par.

Bardzo popularne wśród młodych par, są obecnie sesje ślubne, szczególnie w pięknych miastach jak Kraków czy Bochnia. Tego typu profesjonalne sesje, nie tylko dają efekty w postaci pięknych, stylowych, nietuzinkowych i oryginalnych zdjęć ślubnych, ale są też świetną zabawą. Sesje zazwyczaj urządza się w ładnym, malowniczym plenerze, np. w krakowskim Ogrodzie Botanicznym. Fotograf ślubny może dawać młodej parze wskazówki, co do ustawienia się w odpowiedniej pozie, oraz min jakie powinni przybrać, ale jest on też zazwyczaj bardzo otwarty na wszelkie sugestie i pomysły ze strony młodej pary. Im bardziej naturalnie i spontanicznie będziecie się zachowywać, tym lepszy będzie efekt.

Ostatecznie, już po sesji, dobry fotograf ślubny poprawi Wasze zdjęcia w programie graficznym, a następnie wybierze dla Was najlepsze z nich. Warto w tym miejscu zamówić jeszcze album lub fotoksiążkę, które sprawią, że oglądanie zdjęć ślubnych będzie wygodniejsze i przyjemniejsze.

Gdzie takiego fotografa znaleźć? Ja polecam Bartka – www.fotografslubny.com.pl – moim zdaniem jest to bardzo dobry fotograf ślubny jeśli chodzi o Kraków i najbliższą okolicę.