Pamiątka z dnia, w którym powiedzieliśmy sobie tak

Wyjątkowym momentem w życiu każdej pary są najpierw zaręczyny, a potem ślub. Dzień, w którym złożymy sobie uroczystą przysięgę i staniemy się małżeństwem, to długo planowana chwila. Już jako nastolatkowie wyobrażamy sobie, jak będzie wyglądała. Kobiety dyskutują z przyjaciółkami o wymarzonej sukni i konnym powozie, mężczyźni planują podróż poślubną.

Nic dziwnego, że ślub planujemy zwykle z ogromnym wyprzedzeniem. To moment, na który czekaliśmy bardzo długo. Przełomowa chwila naszego życia. Chcemy, żeby była idealnie taka, jak sobie zaplanowaliśmy, jak widzieliśmy ją w głowie na długo przed wybraniem daty uroczystości. Dlatego też z wielkim wyprzedzeniem zamawiamy restaurację, wybieramy ozdoby, stroje i zaproszenia, decydujemy, jaka muzyka będzie nam towarzyszyć w czasie imprezy.

Coś, czego nie może zabraknąć w tym wyjątkowym dniu, to również fotografia ślubna. Większość z nas nie wyobraża sobie ślubu czy wesela bez obecności fotografa. Ten ma za zadanie przeprowadzić profesjonalną sesję – albo w studio, albo w plenerze: na tle architektury albo pięknego krajobrazu w naturze. Fotograf ślubny (http://intothewed.pl/) towarzyszy nam również w kościele i w restauracji, gdzie wyłapuje najpiękniejsze momenty uroczystości i uwiecznia je na zdjęciach. W centrum jego zainteresowania jest oczywiście para młoda, ale nie zapomina również o pozostałych gościach.

Zdjęcia ślubne to bez wątpienia najpiękniejsza pamiątka z tego wyjątkowego w naszym życiu dnia – wiele lat po ślubie wyciągnięte z szuflady powodują wielkie wzruszenie i przywołują najpiękniejsze wspomnienia.