Krówki reklamowe z logo biznesu

Reklamowanie swojej nowo powstałej firmy może być nie lada wyzwaniem. W dzisiejszych czasach ludzie są przesyceni reklamami i coraz trudniej ich do czegoś przekonać. Firmy prześcigają się z pomysłami, jak trafić do potencjalnych klientów. Nie jest łatwo, ale dobry marketing wciąż oferuje sprawdzone metody. Same ulotki mogą być niewystarczające. Nawet, jeśli materiały reklamowe są wysokiej jakości, zaprojektowane przez grafika i wydrukowane przez najlepszą drukarnię, mogą zostać szybko wyrzucone do kosza.

Skuteczność krówek reklamowych

Rozdawanie ulotek na ulicach jest coraz mniej popularne. Przechodnie uważają, że taki typ marketingu jest nachalny, czują się niekomfortowo, mniej asertywni ludzie zabierają ulotkę, ale szybko zostaje ona zmięta i wyrzucona. Drugą przyczyną niechęci wobec papierowych materiałów reklamowych jest aspekt poruszający kwestię ochrony środowiska. W społeczeństwie rośnie świadomość i zaczynamy irytować się na bezsensowne marnowanie papieru. I niestety, ale tak traktowane są materiały reklamowe rozdawane w centrach dużych miast. Ciekawszym pomysłem są niewielkie przedmioty z nadrukiem reklamowym, popularne są długopisy oraz kubki, firmy logistyczne rozdają miniaturki samochodów albo miniaturowe palety z karteczkami biurowymi. To bardzo fajny gadżet dla ludzi pracujących przy biurkach.

Co jednak, kiedy branża, którą chcemy rozreklamować nie jest związana z pracą biurową albo z logistyką? Jeśli oferujemy usługi krawieckie albo organizujemy śluby. Fajną alternatywą są słodycze. Możemy zamówić czekolady lub krówki reklamowe. Na niewielkim papierku będzie nazwa naszej firmy i kontakt do niej, a w środku będzie pyszna krówka, bo któż nie lubi krówek? Od tego czasu obdarowanej osobie będziemy kojarzyć się z czymś dobrym. Krówki są zdecydowanie tańsze niż kubki reklamowe. Długopisy też są dobrym sposobem na reklamę naszych usług, ale jest ich na rynku zdecydowanie więcej. Po pewnym czasie okazuje się, że każdy ma w plecaku lub w torebce pełno długopisów z różnych firm, a używa i tak najbardziej popularnego, pomarańczowego no-name ( http://krowki.sweet-slodycze.pl ).