Profile LED – nowoczesne oświetlenie

Profile aluminiowe LED to niezwykle nowoczesne wygodne oświetlenie dające projektantom wnętrz ogromne możliwości. Bardzo łatwo montuje się je na suficie, podłodze, w narożnikach lub innych miejscach wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Co więcej wszystkie profile, taśmy można łatwo przycinać do odpowiednich rozmiarów co pozwala na zastosowanie ich nawet w najtrudniej dostępnych przestrzeniach. Może dopasować je do długości schodów czy lustra. Profile aluminiowe LED mogą oświetlić wybrane elementy mebli, jak półki, szuflady lub szafki. W rzeczywistości każdy element może być oświetlony. Wybór rozwiązania to tylko kwestia wyobraźni człowieka.
Zamawiając profile LED możemy liczyć na to, że zostaną one dopasowane do naszych oczekiwań, co trudno uzyskać przy pomocy tradycyjnego oświetlenia. Długość profili może wynosić nawet od 2,5 – 3 metrów, więc możemy oświetlić dosyć dużą powierzchnię. Profile LED mogą rozświetlić kuchnię, łazienkę, salon lub miejsce naszego wypoczynku. Możemy uzyskać bardzo subtelne światło.
Rezultatem jest światło dokładnie tam, gdzie chcemy. Profile aluminiowe LED są przeznaczone do stosowania wewnątrz szafek kuchennych, łazienkowych, czy wnętrz szaf itp. Inne są przeznaczone do montażu na ścianie i mogą służyć jako górne oświetlenie.
Ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem są profile LED wpuszczane w podłoża wykonane z płytek, drewna czy paneli. To bardzo efektowne rozwiązanie.
Aby całkowicie schować profile LED, możemy pomalować oprawę na kolor powierzchni, na której chcemy ją umieścić.