Modne i praktyczne okna

Codziennie korzystam z internetu nie tylko w celach informacyjnych, ale również w celach zakupowych. Często oglądam z żoną nowe firanki, bo mamy zamiar zmienić je w salonie, a później jeszcze w sypialniach. Oglądamy w różnych sklepach internetowych i porównujemy ceny i wzory. Ostatnio coraz bardziej podobają mi się plisy czy inaczej mówiąc rolety plisowane.

Siostra żony takie sobie założyła i mówiąc szczerze, bardzo mi się one podobają. Mają fajną funkcję, nie tylko można je zsuwać z góry na dół, ale też odwrotnie, albo można zostawić w połowie okna. Fajnie, że ktoś wymyślił taką funkcjonalną rzecz, szczególnie dobra jak słońce świeci prosto w okno.

plisy okienne z salonu Krakżal KrakówPo drodze oglądaliśmy z żoną również rolety rzymskie. Myślę, że jedno i drugie bardzo by nam się przydało w domu, ponieważ mamy okno z widokiem na sąsiada, a ten nie żałuje sobie czasu poświęconego na wyglądanie i sprawdzanie co dzieje się u sąsiadów. Kiedyś zauważyłem jak bezczelnie gapi się w naszym kierunku, więc mu pokazałem co o tym myślę. Spokój mieliśmy jednak na krótko, bo już po tygodniu sytuacja zaczęła się powtarzać. Wiem, że rolety rzymskie czy plisy świetnie sobie z takimi obserwatorami dają sobie radę i choć jest wiele innych fajnych zasłon, to mnie akurat takie się spodobały i to bardzo.

Z racji tego, że żona też miała dosyć wścibskich sąsiadów to postanowiliśmy, że w naszych oknach nastąpi zmiana. Zacząłem więc szukać dobrego sprzedawcy, który oferuje solidne plisy i swoje produkty wykonuje na wymiar oraz montuje w domu klienta. W ten sposób trafiłem na salon Krakżal, który mieści się w centrum centrum mojego miasta, którym jest Kraków i nie żałuję, że wybór padł na nich. Profesjonalna firma, świetne plisy i wreszcie mamy spokój w domu.