Krówki z logo – pyszne, słodkie i ciągnące!

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Wiąże się on z podjęciem wielu decyzji, np. wyborem sali, zespołu, sukni ślubnej. Tradycją jest, że para młoda przygotowuje drobne upominki dla gości obecnych na weselu. Jednym z pomysłów na prezenty dla gości są słodycze – babeczki, ciasto czy cukierki, np. krówki ślubne, na których umieszczane są imiona pary młodej i data ceremonii. Czasami na opakowaniach krówek umieszczane jest zdjęcie pary młodej i podziękowanie dla gości za udział w ceremonii.

Krówki z logo wykorzystywane są również przez firmy jako element marketingowy. Umieszczają one na opakowaniach cukierków swoje logo czy dane kontaktowe. Przykładem może być dokładanie cukierków do zamówienia przez sklepy internetowe. To bardzo miły gest, który sprawia, że klient chętniej skorzysta z możliwości ponownych zakupów. Na rynku istnieje wiele firm oferujących krówki z logo.

Często na stronie internetowej firmy możesz samodzielnie wygenerować napis, który chcesz umieścić na opakowaniach cukierków. Ceny usługi są różne w zależności od firmy, jednak koszt nie jest wysoki. Poza krówkami możliwe jest wykorzystanie do celów marketingowych innych słodyczy, np. czekoladek, lizaków, cukierków czekoladowych, landrynek.

Krówki z logo mogą być również ciekawym elementem przyjęć dla dzieci. Można wykorzystać je do zorganizowania zabawy na przyjęciu urodzinowym, podczas której dzieci poszukują krówek z wybranym na drukiem. Dziecko, które znajdzie odpowiednią krówkę dostanie prezent.

Zobacz też: http://sweet-corner.eu/category/cukierki-reklamowe-krowki