Jak nowocześnie wykończyć kuchnię?

Zadbana, kolorowa kuchnia to wspaniałe miejsce, w którym można miło spędzać czas z rodziną lub przyjaciółmi na gotowaniu lub spożywaniu posiłków. Warto dołożyć wszelkich starań, by w kuchni nie tylko apetycznie pachniało, ale także, by wyglądała ona swojsko, ciepło i oryginalnie.

Efekt niebanalnej kuchni możemy uzyskać dzięki kolorowym szklanym panelom usytuowanym na przykład w przestrzeni pomiędzy blatem roboczym a szafkami wiszącymi. Popularnym miejscem umieszczania kolorowych fototapet na szkle jest również ściana nad stołem w kuchni.

Wysokiej jakości panele szklane do kuchni wykonane są z hartowanego szkła odpornego na zarysowania, a także łatwego do czyszczenia za pomocą standardowych środków myjących. Wykonuje się je w grubości 6 lub 4mm, co daje optymalną grubość szkła zapewniającą zabezpieczenie ściany, a przy tym dobrze prezentującą kolorowy nadruk.

Kolorowe nadruki na szkle wykonywane są metodą UV i zabezpieczane od spodu. Dzięki temu kolor nadruku jest trwały, nasycony, a przejścia pomiędzy kolorami są płynne. To ważne, aby kolory były jak najbardziej żywe, a wydruk realistyczny, ponieważ większość dostępnych fototapet przedstawia postaci zwierząt, motywy roślinne lub krajobrazy. Zdjęcia w naszej galerii dostępne są w różnych rozmiarach – wykonujemy je bezpośrednio na zlecenie klienta, dopasowane do rozmiarów jego kuchni.

Wśród motywów, jakie można wybrać na swoją fototapetę kuchenną, bardzo popularne są: zwierzęta, rośliny, owoce, krajobrazy, miasta, wschody i zachody słońca, a także kwiaty. Są to wysokiej jakości artystyczne fotografie, które przełożone na panele szklane naprawdę robią wrażenie. Będą one doskonałym uzupełnieniem kuchni, która ma być kolorowa, nowoczesna, a jednocześnie praktyczna.

Zobacz więcej: Axitech | Panele szklane do kuchni