Co robić, czekając na narodziny dziecka?

Panika pierworódki bierze się przede wszystkim z nieświadomości tego, co ją czeka. Chociaż wydaje się uzasadniona, dobrze byłoby znaleźć sposób na jej opanowanie. Jedną z najlepszych metod samouspokojenia będzie oderwanie myśli od lęków i zajęcie się przygotowaniem wyprawki. W jej skład mogą wejść kocyk z MINKY, komplet pościeli Minky oraz oraz ochraniacz na łóżeczko. Nic tak pozytywnie nie wpływa na samopoczucie kobiety w ciąży jak właściwe przygotowanie się na przyjęcie nowego członka rodziny.

Uroki macierzyństwa to z jednej strony oczekiwanie na narodziny dziecka, z drugiej natomiast podjęcie szeregu czynności, które o wiele lepiej jest wykonać z odpowiednim wyprzedzeniem. Na pewno rozsądne będzie przygotowanie pokoju dla dziecka nawet w połowie ciąży oraz zrobienie pierwszych zakupów, które wejdą w skład wyprawki.

Spośród wielu produktów do wyboru są kocyk z kocyk z MINKY, komplet pościeli Minky, ochraniacz na łóżeczko oraz poduszka do wózka Minky, które schowane i zabezpieczone przed kurzem mogą spokojnie oczekiwać na przyjście pociechy na świat. W tym czasie można zająć się przygotowaniem pokoju dla malucha.

Jeżeli pomieszczenie wymaga remontu, to najlepiej byłoby najpierw podjąć takie kroki, ponieważ nabycie mebli czy innego sprzętu jest sprawą dopiero na potem. Urządzenie pokoju dla dziecka w takiej sytuacji dobrze byłoby zacząć od wymiany okien, aby były szczelne, wybrania nowego grzejnika, położenia paneli, a następnie przejść do wytapetowania lub wymalowania ścian.

Zobacz też: Kocyk z Minky | Senna Sówka