Rezerwacja online u fryzjera

Wizyta u fryzjera często kojarzy się z długim oczekiwaniem. Bywa to uciążliwe oraz denerwujące. Największe nasze zdziwienie następuje, gdy umówiliśmy się na konkretna godzinę, mamy mało czasu, a okazuje się, że fryzjerka/fryzjer zajmuje się innym klientem. Przypadki takie są częste, a głównym powodem jest umawianie wizyt w zeszyciku lub na pamięć, problem z oceną czasu ile fryzjer poświęci na konkretnego klienta, domawianie usług w trakcie wizyty oraz spóźnianie się klientów.

Sposobem rozwiązującym ten problem, może być  program fryzjerski oferujący rezerwacje online. Przykładem świadczącym o tym, że program fryzjerski i rezerwacje online mogą zadziałać, może być sytuacja w wielu placówkach NFZ oraz w placówkach medycyny prywatnej.

Wszystkie placówki prywatne mają w swoich usługach rezerwacje online. Rezerwujemy się na konkretną godzinę. Dobry program dla gabinetu fryzjerskiego sam ustala ilu pacjentów dany lekarz jest w stanie przyjąć danego dnia, a jeśli brakuje miejsc to kieruje nas do innego. Jako przykład skuteczności takich rozwiązań można podać właśnie niektóre placówki NFZ. W tych, w których wprowadzono wizyty na godzinę, a w niektórych rezerwację online, kolejki są zdecydowanie krótsze, a i sami pacjenci wiedząc, że przychodząc terminowo zostaną szybciej obsłużeni samo dyscyplinują się.

Program fryzjerski działał by na podobnej zasadzie. Rezerwacja online podała by nam, czy zdążymy u konkretnego fryzjera wykonać odpowiednią usługę, a jeśli nie sugerował by nam wizytę u innego.  Program fryzjerski i rezerwacja online może być doskonałym rozwiązaniem oszczędzającym wszystkim czas i nerwy.