DJI – marka królująca wśród dronów

DJI to chińska firma projektująca i produkująca drony, Gimbals kamery, kamery akcji , stabilizatory kamer, platformy lotu oraz systemy napędowe i sterowania lotem. Swoją siedzibę ma w Shenzhen. Firma słynie głównie z projektowania dronów. DJI ma 17 biur na świecie i zatrudnia w przybliżeniu 14 000 ludzi. Tworzenie nowych technologii polega na wyścigu oddziałów na najlepsze projekty. Poza zaawansowaną wewnętrzną konkurencyjnością firma ma niezwykle trudny proces rekrutacji.

DJI produkuje sprzęt dla użytku osobistego ludzi, dla policji, która, np.: w chinach za pomocą dronów monitoruje czy ludzie pozostający na kwarantannie przebywają w domu, dla profesjonalnych fotografów do zaawansowanych sesji, filmów. Te technologie wykorzystuje się też w geodezji. Drony rejestrują dane dla modeli fotogrametrycznych terenu przy użyciu fotografii lotniczej, pomagają przy tworzeniu ortofotomap. Możliwość planowania lotu zapewnia precyzyjność i oszczędność czasu. Te maszyny są przydatne także w dziedzinach: ochrony środowiska, branża budowlana – m. in. sprzedaż domów, w przemyśle, do różnego rodzaju pomiarów.

Sklep marki

znowodronach.pl to autoryzowany sklep DJI. Salon w Krakowie to nie tylko miejsce, które daje możliwość zakupu sprzętu DJI, ale także oferuje przetestowanie sprzętu, udzielenie informacji o nim i po prostu wgląd na sprzęt. Sklep ma w ofercie produkty serii Mavic, Phantom, Ronin, Inspire, Tello, akcesoria i części do dronów dji i inne.

Seria Inspire

Drony z serii Inspire to najwyższej jakości sprzęt zawierający zaawansowane technologie połączone z wysokiej jakości materiałami. Inspire to profesjonalny sprzęt zapewniający najlepszą jakość. W DJI Inspire 2 + DJI Zenmuse X7 Standard Kit jakość nagrań wideo nawet w jakości do 5,2K w formatach takich jak CinemaDNG RAW i apple ProRes. Pewność bezpieczeństwa zapewniają systemy wykrywania przeszkód. Oferta tej serii: tryby inteligentnego lotu, bezpieczeństwo, niezawodność, czas lotu wahający się w granicach 27 minut. Maszyny z tej linii mogą pracować w temperaturze od -20 stopni Celsjusza do +40 stopni Celsjusza.

Inspire to jedna z głównych serii DJI. Ich perfekcja wprawia w podziw. Zastosowane technologie to bardzo wysoki poziom.

Seria Mavic

Nie można przejść obok tej serii obojętnie. Mavic to seria dronów najwyższej jakości, które oferują spojrzenie z zupełnie innej perspektywy. Sprzęt z tej serii jest połączeniem zaawansowanej technologii z mobilnością. Mavic to seria zapewniająca lot nawet do 31 minut. Kompaktowe rozmiary i lekka waga to idealny sprzęt do pracy i rekreacji. Zapewnia także stałe i stabilne połączenie, które jest odporne na wszelkiego rodzaju zakłócenia.
Nowe i bardzo ciekawe funkcje, zapewniające unikalne, zapierające dech w piersi ujęcia. Zasięg do 6000 metrów to wygoda i przyjemna praca.

Seria Phantom

Ta seria wyznacza nowe standardy dla produkcji i projektowania dronów. Wyróżniają ją unikalne, innowacyjne technologie i wysokiej jakości kamera.
Sprzęt spisujący się w branży agrotechnicznej oraz leśnictwie. Phantom to obecnie najbardziej zaawansowana seria dronów DJI.

DJI to marka oferująca najlepsze innowacyjne rozwiązania. Zastosowania mają praktycznie wszędzie wokół na, w świecie pełnym zrobotyzowanych produkcji, a nawet całego toczącego się życia są nieodłączny elementem.