Biznesowe spotkanie przy pizzy?

Żyjemy coraz szybciej, a więc i czasu potrzebujemy coraz więcej. Nic z tego jednak wszystko dzieje się odwrotnie, niżbyśmy tego chcieli. Tak narzucone tempo życia nie sprawia, że zyskujemy więcej wolnego czasu, lecz całkowicie na przekór — mamy go coraz mniej. Musimy więc sobie radzić i dość dobrze gospodarować czasem, jeśli chcemy go mieć odrobinę dla siebie.

Dość ciekawą tendencją ostatnimi czasy jest umawianie spotkań biznesowych w kawiarniach czy restauracjach. Dzięki takiemu zabiegowi możemy w czasie lunchu omówić z kontrahentem szczegóły projektu, a przy okazji zjeść cokolwiek. I tutaj pojawia się mały problem, bo dlaczego by nie wybierać miejsc, które się lubi? To przecież dużo mądrzejsze rozwiązanie, my zjemy to, na co mamy ochotę, a dobrym gustem zaimponujemy klientowi. Takie małe, na pierwszy rzut oka niezauważalne rzeczy są ważne, jeśli chcemy odnieść sukces.

Jeśli lubicie kuchnię włoską, idealnym miejscem dla Waszych spotkań będzie krakowska restauracja Da Pierto, gdzie w ciszy zjecie wspaniały posiłek. W naszym menu jest wiele dań, które nadają się na takie spotkanie. Mowa tutaj o duszonych polędwiczkach, apetycznych makaronach czy odświeżających sałatkach. Znajdziecie u nas również pizze czy owoce morza, które, mimo że nie do każdego spotkania się nadadzą, ale jeśli Wasz stały klient również lubi kuchnię włoską, czemu by nie omawiać kosztorysu przy dobrej pizzy? Luźniejsza atmosfera na pewno będzie sprzyjać bardziej przemyślanym decyzjom.

Każda restauracja włoska to również miejsce, w którym można skosztować zniewalających win. Również i w Da Pietro znajdziecie ich wiele rodzajów, choć niekoniecznie nadadzą się one na spotkanie w środku dnia.

Podsumowując, restauracja Da Pietro to miejsce, w którym można dobrze zjeść, ale idealnie nada się ono również w przypadku spotkań biznesowych czy innych wyjść.

Zobacz też: Restauracja Włoska Kraków | DaPietro