Wspólne spędzanie czasu w… pokoju zagadek

Szukasz niekonwencjonalnej rozrywki? Lubisz wyzwania, szczególnie takie podejmowane w grupie przyjaciół lub znajomych? Rozwiązywanie zagadek logicznych to dla Ciebie prawdziwa przyjemność? Mam dla Ciebie propozycję na miarę XXI wieku – escape room, czyli pokoje zagadek, w których dobra zabawa jest po prostu nieunikniona. Zabaw się w escape game, a przekonasz się o tym na własnej skórze.

Ktoś zapyta, ale o co chodzi? Już tłumaczę. W towarzystwie innych zostajesz zamknięty w jednym lub kilku pomieszczeniach – są to właśnie tak zwane pokoje zagadek. Zadaniem Twoim i Twoich towarzyszy jest wydostać się z niego używając dostępnych wskazówek. Jednak uważaj – nie wszystkie wskazówki są łatwo dostępne, a na każdym kroku czyhają na was pułapki oraz niezwykle trudne zagadki. Wasz czas również jest ograniczony. Jeśli nie zdołacie opuścić pomieszczenia w określonym czasie, przegracie. W zależności od escape roomów średnio jest to 45-60min gry.

Każdy pokój zagadek ma swoją odrębną tematykę oraz poziom trudności. Lubicie horrory? Nie ma sprawy, znajdźcie taki pokój zagadek, który zapewni Wam najwyższy możliwy poziom strachu. A może wolicie klimaty przygody jak piraci czy więzienia? Motywy baśniowe również mają swoje przełożenie na pokoje zagadek. Jedyne, czego możecie być pewni decydując się na escape game, to najwyższy poziom adrenaliny i świetna zabawa, o której nie zapomnicie przez długie lata.

Pokoje zagadek mają swoje siedziby praktycznie w każdym większym mieście. Kraków nie jest w tym miejscu wyjątkiem. Jeśli pragniesz przeżyć wspaniałą, niezapomnianą przygodę wraz ze swoimi przyjaciółmi nie wahaj się dłużej. Udaj się do Lost Room – http://www.lostroom.pl/ – znajdziesz tam escape room w pięciu różnych wydaniach. Różne klimaty, róże stopnie trudności i różne wielkości – zabawa od 2 do 10 osób. Tego typu rozrywki na pewno nigdy nie zapomnisz.