Okna drutex w Krakowie? Polecamy i podpowiadamy

Firma Drutex powstała w roku 1985. Jej pierwszym profilem działalności była produkcja siatek ogrodzeniowych. Dwa lata później produkcja została poszerzona o wyroby z drutu, gwoździe i dachówki z blachy. W 1994 roku nastał przełom i firma Drutex zaczęła produkować stolarkę okienno drzwiową z PCV. Trzy lata później w ofercie pojawiły się również rolety, a dwa lata później okna i drzwi z aluminium.

W 2013 roku zaczęła się budowa I etapu Europejskiego Centrum Stolarki o powierzchni produkcyjnej 30 000 m², a w 2015 ruszył drugi etap projektu pod tą samą nazwą, gdzie wybudowano halę produkcyjną o powierzchni 25 000 m². Dzięki wielu latom funkcjonowania na rynku i nieustannemu rozwojowi w 2017 roku nastąpił prawdziwy przełom. Naukowcy firmy Drutex zaprojektowali i wyprodukowali pierwsze okna Smart Window, na którym można wyświetlać filmy, bajki i inne animacje oraz za pomocą dotyku sterować nimi na interaktywnej szybie. Dziś okna drutex uchodzą za najlepsze nie tylko na polskim rynku ale również na rynku międzynarodowym.

Nieustający rozwój w tej dziedzinie budownictwa i wykończeń pozwala produkować najlepsze i najnowocześniejsze okna oraz drzwi. Szeroka gama produktów pozwala firmie stać się konkurencyjną w stosunku do innych. Okna drutex kraków zyskały swoją renomę wśród odbiorców indywidualnych jak i dużych firm czy przedsiębiorstw. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii okna drutex gwarantują wysoki komfort i jakość ich użytkowania. Szczegółowa oferta jest dostępna na stronie producenta.